1 x European-style glaskraal 14 mm – gat 5 mm – wit met bloem
Artikelnummer: Stelling C-10 Bak pa4 PA-400 Overzicht1 x European-style glaskraal 14 mm – gat 5 mm – wit met bloem
Deze European-style glaskraal van 14 mm heeft een witte kleur en is versierd met een bloem. Het bloemmotief geeft de kraal een mooi decoratief detail dat U gemakkelijk kunt combineren met andere kralen en sieraden onderdelen. Het ruime gat van 5 mm maakt de kraal fijn voor het samenstellen van een armband of ketting met European-style kralen.
Instructies en tips
Controleer vooraf of het gekozen rijgmateriaal of sieraadonderdeel gemakkelijk door het gat van 5 mm past. Bij armbandjes maken kunt U de witte bloemkraal afwisselen met gekleurde kralen, tussenkralen of andere European-style modellen. Wilt U een ketting maken, dan kunt U de kraal als licht accent tussen andere kralen verwerken. Bewaar de glaskraal droog en apart van harde of scherpe materialen om krassen en beschadigingen zoveel mogelijk te beperken.
Eigenschappen
Materiaal: glas
Afmetingen: 14 mm
Gat: 5 mm
Model: European-style
Motief: bloem
Kleur: wit
Inhoud verpakking: 1 glaskraal
Bestel deze witte European-style glaskraal met bloem bij ’t Kralenstulpje en combineer haar met mooie kralen, rijgmateriaal, tussenkralen en andere sieradenonderdelen uit het assortiment. Kies kleuren en materialen die U graag samen gebruikt en maak een armband of ketting die helemaal aansluit bij uw eigen smaak.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Maat kralen | 14mm |



