10 x Glaskraal speelse vorm rond 8 mm – gat 1 mm – transparant
Artikelnummer: Bak 452 art 06-023 Overzicht10 x Glaskraal speelse vorm rond 8 mm – gat 1 mm – transparant
Deze ronde glaskralen van 8 mm hebben een speelse vorm die zorgt voor een levendig effect in uw sieraad. Door de lichte onregelmatigheid in de vorm krijgt iedere kraal een eigen uitstraling. Het formaat van 8 mm maakt ze zeer geschikt als basis voor een armband of als afwisseling in een ketting.
Dankzij het tijdloze ronde model zijn deze kralen eenvoudig te combineren met andere kralen per kleur. U kunt ze verwerken in een armband met kleinere kraaltjes voor een speels geheel of gebruiken als subtiel detail in een ketting bij het zelf sieraden maken.
Instructies en tips
Met een gat van 1 mm zijn deze kralen geschikt voor elastiek voor armbandjes en voor rijgdraad sieraden zoals nylondraad of staaldraad. Voor een armband rijgt u de kralen op elastiek en werkt u het geheel af met een stevige knoop. Voor een ketting gebruikt u knijpkralen en een karabijnsluiting voor een netjes afgewerkt resultaat.
Combineer deze kralen met bijpassende sieraden onderdelen uit onze kralenwinkel, zoals tussenkralen, kettelstiften en nietstiften. Ook in combinatie met andere vormen ontstaat een harmonieus ontwerp. Bewaar uw glaskralen apart om beschadiging te voorkomen.
Eigenschappen
• Materiaal: Glas
• Afmetingen: ca. 8 mm (rond, speelse vorm)
• Gat: ca. 1 mm
• Kleur: transparant
• Inhoud: 10 stuks
Geef uw sieraden een speels en fris accent met deze ronde glaskralen en bestel uw favoriete kralen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.



