10 x High quality handgemaakte glaskralen 12 x 20 mm – zwart/wit/geel
Artikelnummer: Blokhut Stelling B art. 117 Overzicht10 x High quality handgemaakte glaskralen 12 x 20 mm – zwart/wit/geel
Deze high quality handgemaakte glaskralen zijn stuk voor stuk uniek en geven uw sieraden een opvallend karakter. De combinatie van zwart, wit en geel zorgt voor een speels contrast, waardoor uw ontwerp direct in het oog springt. Deze kralen zijn zeer geschikt voor het maken van armbanden, kettingen of oorbellen met een persoonlijk tintje.
Doordat elke kraal met de hand is gemaakt, kunnen kleine verschillen voorkomen, wat juist bijdraagt aan de charme en unieke uitstraling van uw sieraden. Ideaal wanneer u zelf sieraden wilt maken die net even anders zijn.
Instructies en tips
Deze glaskralen zijn geschikt om te rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad. Gebruik ze als blikvanger in uw sieraad of combineer ze met kleinere kraaltjes voor een speels effect. Door de kleurencombinatie passen ze goed bij zowel lichte als donkere kralen. Combineer met andere sieraden materialen uit het assortiment van ’t Kralenstulpje voor een mooi geheel. Bewaar de kralen apart om beschadiging te voorkomen.
Eigenschappen
• Materiaal: glas (handgemaakt)
• Afmetingen: ca. 12 x 20 mm
• Kleur: zwart/wit/geel
• Inhoud: 10 stuks
Maak uw sieraden uniek met deze handgemaakte glaskralen en bestel eenvoudig uw favoriete kralen bij ’t Kralenstulpje voor een bijzonder en stijlvol eindresultaat.



