1 x Facet acryl kraal knoop button 25 mm – 4 gaten ca. 1,5 mm – kristalkleur clear AB
Artikelnummer: Bak 264 Overzicht1 x Facet acryl kraal knoop button 25 mm – 4 gaten ca. 1,5 mm – kristalkleur clear AB
Deze facet acryl kraal heeft de vorm van een ronde knoop of button en is uitgevoerd in kristalkleur clear AB. De transparante uitvoering in combinatie met de gefacetteerde vlakken zorgt voor een mooie lichtwerking. De kraal heeft een afmeting van ca. 25 mm en is voorzien van vier gaten van elk ca. 1,5 mm. Door het grotere formaat kunt u deze button mooi als centraal onderdeel verwerken bij het zelf sieraden maken.
Instructies en tips
Gebruik de vier gaten om de acryl kraal met geschikt rijgmateriaal in uw ontwerp te bevestigen. Kies nylondraad, sieradendraad of ander materiaal dat door de gaten van ca. 1,5 mm past. Door de vier gaten kunt u verschillende rijgpatronen maken en de button combineren met kleinere kralen, tussenkralen en andere sieraden onderdelen. De transparante kristalkleur clear is gemakkelijk te combineren met verschillende kleuren.
Eigenschappen
Materiaal en afwerking: acryl, facet
Afmetingen: ca. 25 mm
Gaten: 4 gaten van ca. 1,5 mm
Vorm: rond, knoop / button
Kleur: kristalkleur clear AB / transparant AB
Inhoud verpakking: 1 acryl kraal
Bestel deze kristalkleur clear facet acryl kraal bij ’t Kralenstulpje en combineer hem met uw favoriete kralen, rijgmateriaal en bijpassende sieraden onderdelen. Dankzij de vier gaten kunt u verschillende rijgpatronen maken en deze transparante button een mooie centrale plaats geven in uw zelfgemaakte sieraad.



