15 x Glaskralen drip-art 6 mm – gat 1 mm – Dark olive green

Artikelnummer: Stelling H-05 Bak Tijger 41241
Artikel 1 van 43
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 8 stuks
Overzicht

15 x Glaskralen drip-art 6 mm – gat 1 mm – Dark olive green

Deze bijzondere glaskralen in Dark olive green hebben een diameter van ca. 6 mm en zijn voorzien van een speels drip-art patroon. Iedere kraal heeft een uniek getekend motief, waardoor uw sieraad altijd een eigen uitstraling krijgt.

De diepe olijfgroene tint geeft uw ontwerp een warme en natuurlijke uitstraling. Door het decoratieve patroon ontstaat een subtiel kleurenspel dat prachtig combineert met andere kralen. Ideaal voor het maken van armbandjes, kettingen of oorbellen wanneer u graag zelf sieraden maken met unieke accenten uit onze kralenwinkel.

Instructies en tips

Met een gat van ca. 1 mm zijn deze kralen geschikt voor dun elastiek voor armbandjes, nylondraad of fijn rijgdraad sieraden. Combineer ze met effen kralen in goudkleur, bruin of crème voor een harmonieus geheel.

Ook mooi te verwerken in een fijn kralen armbandje met meerdere groentinten voor een rustig en stijlvol effect. Bewaar de kralen zorgvuldig om het oppervlak zo mooi mogelijk te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas

  • Diameter: ca. 6 mm

  • Gat: ca. 1 mm

  • Kleur: Dark olive green (drip-art patroon, ieder stuk uniek)

  • Inhoud: 15 stuks

Bekijk ook onze andere kralen per kleur en maak uw sieraad helemaal naar wens.

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen