10 x DQ metalen spacer kralen Bali ring 5,6 x 1,4 mm – gat 1,5 mm – goudkleur

Artikelnummer: Bak 438/ 31268 / 100245
Artikel 61 van 208
€ 3,60 (inclusief btw)
Voorraad 8 stuks
Overzicht

10 x DQ metalen spacer kralen Bali ring 5,6 x 1,4 mm – gat 1,5 mm – goudkleur

Deze DQ metalen spacer kralen Bali ring zijn decoratieve tussenkralen met een Bali-motief. De kralen hebben een diameter van ca. 5,6 mm, een dikte van ca. 1,4 mm en een rijggat van ca. 1,5 mm.

Door hun platte ringvorm zijn deze DQ onderdelen geschikt om tussen andere kralen te plaatsen. Het Bali-motief geeft uw zelfgemaakte sieraden een decoratief detail en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

De goudkleurige afwerking is mooi te combineren met glaskralen, natuursteen kralen, parelkralen en andere sieraden onderdelen. Deze spacer kralen zijn geschikt voor het armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken.

U ontvangt 10 DQ metalen Bali ring spacer kralen per verpakking.

Instructies en tips

Gebruik deze goudkleurige Bali ring spacer kralen als tussenkralen bij het rijgen van armbandjes en kettingen. Plaats bijvoorbeeld één spacer tussen twee grotere kralen of gebruik meerdere spacers om bepaalde kralen extra te laten opvallen.

Voor het armbandjes maken kunt u de Bali ringen combineren met ronde glaskralen, edelsteen kralen of andere goudkleurige tussenkralen. Door hun platte vorm nemen de spacers weinig ruimte in tussen grotere kralen.

Gebruik geschikt elastiek, nylondraad of sieradendraad dat door het rijggat van ca. 1,5 mm past. Houd bij het kiezen van uw rijgmateriaal rekening met de dikte van het draad en de overige kralen in uw ontwerp.

Ook voor het oorbellen maken zijn deze spacer kralen geschikt. Rijg ze bijvoorbeeld op een kettelstift boven of onder een grotere kraal en combineer ze met goudkleurige oorbellenhaakjes.

Bewaar uw sieraden bij voorkeur droog en vermijd langdurig contact met parfum, haarlak en schoonmaakmiddelen om de goudkleurige afwerking zo lang mogelijk netjes te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal: DQ metaal

  • Type: spacer kraal / tussenkraal

  • Model: Bali ring

  • Diameter: ca. 5,6 mm

  • Dikte: ca. 1,4 mm

  • Gat: ca. 1,5 mm

  • Kleur: goudkleur

  • Inhoud verpakking: 10 DQ metalen spacer kralen

Met deze goudkleurige DQ Bali ring spacer kralen voegt u kleine decoratieve details toe aan uw zelfgemaakte sieraden. De platte ringvorm maakt ze geschikt als tussenkralen bij verschillende soorten kralen en helpt om uw armbandjes, kettingen en oorbellen netjes af te werken.

Bekijk ook onze andere DQ onderdelen, goudkleurige tussenkralen, glaskralen, edelsteen kralen, sluitingen en rijgmaterialen. Combineer verschillende kralen en sieradenonderdelen om een armband, ketting of paar oorbellen helemaal naar uw eigen smaak te maken.

Bestel deze 10 DQ metalen Bali ring spacer kralen van 5,6 mm in goudkleur eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje en kies meteen de bijpassende materialen om uw zelfgemaakte sieraden compleet te maken!

Specificatie Omschrijving
Kleur Goudkleur
Maat kralen 6mm
Metaal kleur Goudkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen