2 x Satijn kwastjes 130 x 6 mm – Chocolate
Artikelnummer: Stelling C-17 Bak Kwastjes 2 Overzicht2 x Satijn kwastjes 130 x 6 mm – Chocolate
Deze Chocolate satijn kwastjes zijn gemaakt van polyester en hebben een gladde, satijnachtige uitstraling. De totale afmeting is ca. 130 x 6 mm en het kwastgedeelte zelf is ca. 70-90 mm lang. De Chocolate kleur kunt u mooi combineren met verschillende kralen en sieraden onderdelen.
Door het lange model zijn deze kwastjes geschikt voor oorbellen maken, maar u kunt ze ook verwerken in een ketting, armband of ander zelfgemaakt sieraad. Combineer ze bijvoorbeeld met kralen in bruin-, beige- of andere bijpassende tinten en maak uw eigen sieradencombinaties.
Instructies en tips
Bevestig de satijn kwastjes met een geschikt ringetje of ander verbindingsonderdeel aan uw sieraad. Voor oorbellen kunt u ze combineren met oorhaakjes en eventueel een kraal of tussenstuk. Bij een ketting kunt u één kwastje als hanger verwerken. Bewaar de kwastjes bij voorkeur liggend of hangend, zodat de polyester draden zo netjes mogelijk blijven.
Eigenschappen
- Materiaal: polyester
- Uitstraling: satijnachtig
- Totale afmetingen: ca. 130 x 6 mm
- Lengte kwast: ca. 70-90 mm
- Kleur: Chocolate
- Inhoud verpakking: 2 satijn kwastjes
Combineer deze Chocolate satijn kwastjes met bijpassende kralen, ringetjes, oorhaakjes en andere sieraden onderdelen van ’t Kralenstulpje. Kies uw favoriete materialen en maak er mooie oorbellen, een ketting of een ander persoonlijk sieraad van.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Bruin |



