4 x Swarovski flatback similisteentje SS29 6 mm – light amethyst
Artikelnummer: D-15 Bak Groene jade Nr. 15 Overzicht4 x Swarovski flatback similisteentje SS29 6 mm – light amethyst
Deze originele Swarovski flatback similisteentjes in SS29 (6 mm) in de kleur light amethyst geven uw sieraden een zachte, lichtpaarse schittering. De subtiele tint zorgt voor een verfijnd en stijlvol accent in oorbellen, hangers of armbanden bij het zelf sieraden maken.
Met een doorsnede van 6 mm (SS29) zijn deze similisteentjes zeer geschikt voor bijpassende settings of cabochon houders. De heldere glans van Swarovski laat uw sieraad mooi opvallen en combineert prachtig met andere kralen en bijpassende sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Verwerk deze flatback similisteentjes in een passende 6 mm setting en bevestig ze met een geschikte sieradenlijm. Zorg dat de ondergrond schoon en droog is voordat u de steen vastzet voor een stevig resultaat.
Combineer de kleur light amethyst met zilverkleurige accenten voor een fris geheel of met goudkleur voor een warme uitstraling. Ook in combinatie met subtiele tussenkralen ontstaat een mooi evenwicht tussen kleur en glans.
Eigenschappen
Materiaal: kristal (Swarovski)
Maat: SS29 (ca. 6 mm)
Kleur: light amethyst
Inhoud: 4 stuks
Geef uw sieraad een zachte sprankeling met deze Swarovski flatback similisteentjes en bekijk ook onze bijpassende settings en kralen om uw ontwerp compleet te maken.



