1 x rol 10 meter Nylon satijnkoord macramé 2 mm – pale goldenrod

Artikelnummer: Onder stelling i-24
Artikel 164 van 213
€ 4,99 (inclusief btw)
Voorraad 24 stuks
Overzicht

1 x rol 10 meter Nylon satijnkoord macramé 2 mm – pale goldenrod

Dit nylon satijnkoord in de kleur pale goldenrod heeft een zachte goudgele tint met een subtiele glans. Het koord is soepel en stevig tegelijk, waardoor het zeer geschikt is voor het maken van armbanden, kettingen en macramé sieraden. De warme kleur combineert prachtig met goudkleurige accenten, maar vormt ook een mooi contrast met donkere kralen.

Met een dikte van 2 mm is dit satijnkoord ideaal voor schuifarmbandjes, knooptechnieken en het verwerken van kralen met een groter rijggat. U kunt het gebruiken als basis voor kralen armbandjes of combineren met metalen onderdelen uit onze uitgebreide kralenwinkel. Een fijne keuze voor iedereen die graag zelf sieraden maken met een warme kleur als uitgangspunt.

Instructies en tips

Dit satijnkoord is gemaakt van sterk nylon en laat zich prettig knopen zonder snel te rafelen. Door de dikte van 2 mm is het zeer geschikt voor macramépatronen zoals platte knopen en schuifknopen. Combineer het met grotere glaskralen of metalen tussenkralen voor een mooi geheel.

Voor een verstelbare armband kunt u werken met een schuifknoop en de uiteinden afwerken met kleine kraaltjes. Bewaar het koord opgerold en droog om knikken en verkleuring te voorkomen.

Eigenschappen

• Materiaal: nylon (satijnkoord)
• Dikte: 2 mm
• Lengte: 10 meter
• Kleur: pale goldenrod
• Inhoud: 1 rol van 10 meter

Voeg dit warme nylon satijnkoord toe aan uw collectie en maak uw sieraden helemaal naar wens. Bestel vandaag nog uw favoriete materialen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss