1 x rol 30 meter Nylon satijnkoord macramé 1 mm – white

Artikelnummer: Stelling K-12 Bak Brendan
Artikel 123 van 213
€ 6,99 (inclusief btw)
Voorraad 10 stuks
Overzicht

1 x rol 30 meter Nylon satijnkoord macramé 1 mm – white

Dit nylon satijnkoord in de kleur white heeft een heldere, frisse uitstraling met een subtiele glans. Het koord is soepel en sterk tegelijk, waardoor het zeer geschikt is voor het maken van armbanden, kettingen en verfijnde macramé sieraden. De witte kleur vormt een mooie basis en laat zich eenvoudig combineren met gekleurde kralen of met zilverkleurige en goudkleurige accenten.

Met een dikte van 1 mm is dit satijnkoord ideaal voor fijn knoopwerk en voor kralen met een kleiner rijggat. U kunt het gebruiken als basis voor kralen armbandjes of verwerken in minimalistische ontwerpen met een lichte uitstraling. Een mooie keuze voor iedereen die graag zelf sieraden maken met materialen uit onze uitgebreide kralenwinkel.

Instructies en tips

Dit satijnkoord is gemaakt van sterk nylon en laat zich soepel knopen zonder snel te rafelen. Door de dunnere dikte van 1 mm is het bijzonder geschikt voor gedetailleerde macramépatronen en het verwerken van kleine kraaltjes.

Voor een verstelbare armband kunt u werken met een schuifknoop en de uiteinden afwerken met kleine kralen of een subtiel knoopje. Combineer wit koord met metalen tussenkralen of bedeltjes voor een fris contrast. Bewaar het koord opgerold en droog om knikken te voorkomen.

Eigenschappen

• Materiaal: nylon (satijnkoord)
• Dikte: 1 mm
• Lengte: 30 meter
• Kleur: white
• Inhoud: 1 rol van 30 meter

Voeg dit veelzijdige nylon satijnkoord toe aan uw collectie en maak uw sieraden helemaal naar wens. Bestel vandaag nog uw favoriete materialen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss