1 rol RVS rijgdraad met nylon coating 0,6 mm – platinumkleur
Artikelnummer: J-32 en J-33 Let op: grote rol Overzicht1 rol RVS rijgdraad met nylon coating 0,6 mm – platinumkleur
Dit RVS rijgdraad bestaat uit 7 strengen en is voorzien van een nylon coating. Het draad heeft een dikte van 0,6 mm en wordt geleverd op een rol van circa 40 meter. U kunt dit rijgdraad sieraden gebruiken voor het rijgen van kralen bij onder andere armbandjes maken en kettingen maken. De combinatie van RVS en de nylon coating maakt het draad geschikt voor verschillende soorten zelfgemaakte sieraden.
Instructies en tips
Rijg uw kralen rechtstreeks op het draad en controleer vooraf of het gat van de kraal ruim genoeg is voor een draaddikte van 0,6 mm. Voor het afwerken van een armband of ketting kunt U het rijgdraad combineren met geschikte knijpkralen, ringetjes en een sluiting. Knip het draad op de gewenste lengte met gereedschap dat geschikt is voor staaldraad. Houd bij het bepalen van de lengte wat extra draad over voor de afwerking. Bewaar de rol droog en zorg dat het draad niet onnodig scherp wordt geknikt.
Eigenschappen
Materiaal: RVS met nylon coating
Dikte: 0,6 mm
Lengte: circa 40 meter
Uitvoering: 7 strengen
Kleur: platinumkleur
Inhoud verpakking: 1 rol RVS rijgdraad met nylon coating
Bestel dit RVS rijgdraad met nylon coating bij ’t Kralenstulpje en combineer het met kralen, knijpkralen, sluitingen, ringetjes en andere sieraden onderdelen uit het assortiment. Met circa 40 meter draad op één rol heeft U ruim materiaal voor het rijgen en netjes afwerken van verschillende armbanden en kettingen.




