2 meter satijnkoord ca. 1 mm dik – antraciet grijs

Artikelnummer: C-14 bak Satijnkoord 1 mm
Artikel 11 van 140
€ 0,99 (inclusief btw)
Voorraad 120 stuks
Overzicht

2 meter satijnkoord ca. 1 mm dik – antraciet grijs

Dit satijnkoord van ca. 1 mm dik is fijn en soepel koord dat u kunt gebruiken voor het maken van armbandjes, kettingen en andere sieraden. Het koord is ook geschikt voor knooptechnieken, macramé en andere creatieve sieradenprojecten. Door de smalle dikte is het prettig te verwerken in ontwerpen waarbij u een verfijnde afwerking wilt. De antraciet grijze kleur geeft uw sieraden een rustige en stoere uitstraling.

Instructies en tips

Knip het satijnkoord op de gewenste lengte en werk de uiteinden netjes af met bijvoorbeeld koordklemmen, koord eindjes of andere geschikte sieradenonderdelen. Voor armbandjes kunt u het koord combineren met kralen die een geschikt rijggat hebben. Ook knooptechnieken en macramé zijn goed te combineren met dit type koord. Bij het maken van een ketting kunt u werken met een sluiting, ringetjes en een karabijnsluiting voor een nette afwerking.

Bewaar het koord bij voorkeur droog en netjes opgerold, zodat het niet in de knoop raakt. Combineer het met kralen, sieraden onderdelen en andere materialen uit ons assortiment om uw eigen sieraden te maken.

Eigenschappen

  • Materiaal: Nylon, satijnkoord

  • Dikte: ca. 1 mm

  • Lengte: 2 meter

  • Kleur: antraciet grijs

  • Inhoud: 2 meter

Met dit veelzijdige satijnkoord kunt u verschillende sieraden en knoopwerk maken. Bekijk ook onze andere kralen, sieraden onderdelen en materialen voor armbandjes maken en kettingen maken.

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen