2 x Messing oorbellen haakjes 33,5 x 15 x 4,5 mm – oogje 2 mm – platinumkleur
Artikelnummer: bak 57 Overzicht2 x Messing oorbellen haakjes 33,5 x 15 x 4,5 mm – oogje 2 mm – platinumkleur
Deze messing oorbellen haakjes in platinumkleur zijn voorzien van een setting voor Rivoli Xilion rhinestones met een tray van 12 mm. Hiermee maakt u eenvoudig oorbellen met een sprankelend middelpunt. De grotere maat van 33,5 mm geeft uw ontwerp een opvallende en sierlijke uitstraling.
Door de geïntegreerde setting vormt de steen het centrale element van uw oorbel. U kunt het ontwerp verder uitbreiden met een subtiele hanger of juist kiezen voor een minimalistische stijl waarbij de steen volledig tot zijn recht komt. Ideaal voor wie graag oorbellen maken wil met bijzondere sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Plaats een 12 mm Rivoli Xilion rhinestone in de tray en bevestig deze met een geschikte sieradenlijm. Laat de lijm goed drogen voordat u de oorbellen draagt of verder afwerkt.
Wilt u extra detail toevoegen? Bevestig dan een kleine kraal aan het oogje van 2 mm met een buigring of kettelstift. Combineer deze haakjes met bijpassende kralen en platinumkleurige sieraden onderdelen uit onze kralenwinkel voor een harmonieus geheel. Bewaar de haakjes droog en apart om ze zo lang mogelijk mooi te houden.
Eigenschappen
Materiaal: messing
Afmetingen: ca. 33,5 x 15 x 4,5 mm
Tray: ca. 12 mm
Oogje: ca. 2 mm
Kleur: platinumkleur
Inhoud: 2 stuks
Bekijk ook onze bijpassende steentjes en kralen en maak uw oorbellen helemaal naar wens.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maat kralen | >20mm |
| Metaal kleur | Platinum kleur |



