50 cm Jasseron ketting 6 x 4,7 mm – geelkoperkleur
Artikelnummer: aan de muur Overzicht50 cm Jasseron ketting 6 x 4,7 mm – geelkoperkleur
Deze Jasseron ketting in geelkoperkleur heeft schakels van ca. 6 mm hoog en 4,7 mm breed. De iets grovere schakel geeft uw sieraad een stoere en klassieke uitstraling. Ideaal als basis voor een armband, ketting of enkelbandje.
Met deze ketting maakt u eenvoudig een eigen ontwerp door er een sluiting, hanger of kralen aan toe te voegen. Perfect voor wie graag zelf sieraden maken en werkt met stevige sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Bevestig een sluiting aan de uiteinden met behulp van buigringen. U kunt ook een bedel of hanger tussen de schakels hangen voor een persoonlijk accent.
Deze Jasseron ketting wordt speciaal voor u op maat geknipt. U bestelt precies het aantal centimeters dat u nodig heeft. Omdat de ketting voor u op maat wordt afgeknipt, kan deze niet retour worden genomen. Twijfelt u over de juiste lengte? Meet vooraf goed na hoeveel centimeter u nodig heeft voor uw ontwerp.
Combineer deze ketting met bijpassende geelkoperkleurige sieraden onderdelen uit onze kralenwinkel voor een harmonieus geheel.
Eigenschappen
Materiaal: metaal
Schakelmaat: ca. 6 x 4,7 mm
Kleur: geelkoperkleur
Lengte: 50 cm (op maat geknipt)
Inhoud: 50 cm
Bekijk ook onze bijpassende sluitingen en kralen en maak uw sieraad helemaal naar wens.



