1 x Echt zilveren hanger twee hartjes 27 x 20 mm – oog 5 mm – zilverkleur
Artikelnummer: Bak 313 Overzicht1 x Echt zilveren hanger twee hartjes 27 x 20 mm – oog 5 mm – zilverkleur
Deze echte zilveren hanger van twee hartjes is een betekenisvol en stijlvol onderdeel in uw sieradenontwerp. Met een formaat van 27 x 20 mm vormen de twee hartjes samen een mooie blikvanger in een ketting. Het symbool van verbondenheid maakt deze hanger zeer geschikt voor een persoonlijk sieraad, bijvoorbeeld als cadeau voor een dierbare of als tastbare herinnering.
De hanger is gemaakt van 925 zilver en combineert prachtig met uiteenlopende kralen uit onze online kralenwinkel. Door het tijdloze ontwerp past deze hanger zowel in een subtiele ketting als in een iets opvallender ontwerp met meerdere sieraden onderdelen. Ideaal wanneer u graag zelf sieraden maken wilt met een blijvende waarde.
Instructies en tips
Dankzij het oogje van ca. 5 mm kunt u deze hanger eenvoudig bevestigen aan een zilveren ketting, leerkoord of rijgdraad sieraden. Ook geschikt om te monteren met oogjes en ringetjes sieraden voor extra bewegingsvrijheid.
Bij het kettingen maken kunt u werken met knijpkralen en een passende zilverkleurige sluiting voor een nette afwerking. Combineer deze hanger met 925 zilveren tussenkralen of kleine subtiele kraaltjes om het hartmotief mooi naar voren te laten komen.
Bewaar zilver bij voorkeur droog en afgesloten om verkleuring te beperken. Indien nodig kunt u het zilver voorzichtig oppoetsen met een zachte doek.
Eigenschappen
• Materiaal: 925 zilver
• Afmetingen: ca. 27 x 20 mm
• Oog: ca. 5 mm
• Kleur: zilverkleur
• Inhoud: 1 stuk
Maak een sieraad met betekenis met deze dubbele hartjes hanger en geef uw ontwerp een blijvende waarde. Bekijk ook onze bijpassende zilveren onderdelen en bestel eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maat kralen | >20mm |
| Metaal kleur | Zilverkleur |



