2 x DQ Octagon cabochon 12 x 10 mm – hematietkleur
Artikelnummer: Stelling D-18 Cabochon 5541 Overzicht2 x DQ Octagon cabochon 12 x 10 mm – hematietkleur
Deze DQ onderdelen cabochons in achthoekige vorm zijn gemaakt van glas met een mooie hematietkleur. De cabochon heeft een gladde bovenzijde zonder gat en wordt vaak gebruikt in een setting, ringbasis of hanger. Door de donkere glans vormt deze cabochon een mooi middelpunt in een sieraad. In combinatie met kralen en andere sieraden onderdelen maakt u eenvoudig een hanger, ring of armband met een strak en rustig kleuraccent.
Door de vorm en kleur combineren deze cabochons goed met glaskralen, edelsteen kralen of andere kralen bij het sieraden maken met kralen. Zo kunt u eenvoudig een sieraad samenstellen waarbij de cabochon het middelpunt vormt.
Instructies en tips
Omdat een cabochon geen rijggat heeft, wordt deze meestal bevestigd in een cabochon setting, ringbasis of hanger die hiervoor geschikt is. Met een kleine hoeveelheid sieradenlijm kunt u de cabochon stevig vastzetten.
Combineer deze cabochon bijvoorbeeld met DQ onderdelen, een hangerbasis of ringbasis uit de kralenwinkel van ’t Kralenstulpje. Zo kunt u eenvoudig een hanger of ring maken die mooi past bij andere kralen.
Bewaar uw cabochons en andere sieraden materialen bij voorkeur apart zodat ze netjes blijven.
Eigenschappen
• Materiaal: glas
• Vorm: octagon cabochon
• Afmetingen: ca. 12 x 10 mm
• Gat: geen
• Kleur: hematietkleur
• Inhoud: 2 stuks per verpakking
Met deze mooie DQ onderdelen maakt u eenvoudig een opvallend detail in uw sieraden. Bekijk ook onze andere sieraden onderdelen en maak uw sieraad helemaal compleet.



