20 gram Glaskralen Rocailles Seed Beads 6/0 (4 mm) – gat ca. 1,5 mm – Opaque Wit

Artikelnummer: J-06 / 68278
Artikel 88 van 150
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 99 stuks
Overzicht

20 gram Glaskralen Rocailles Seed Beads 6/0 (4 mm) – gat ca. 1,5 mm – Opaque Wit

Deze Seed Beads rocailles in de kleur Opaque Wit zijn veelzijdige glaskralen met een egale, dekkende witte afwerking. Met een maat van 6/0 (ca. 4 mm) zijn deze rocailles ideaal voor het maken van armbanden, kettingen, oorbellen en voor verschillende kralenweef- en borduurtechnieken. De neutrale witte kleur laat zich eenvoudig combineren met kleurrijke kralen en metalen sieraden onderdelen, waardoor ze geschikt zijn voor uiteenlopende sieradenontwerpen.

Instructies en tips

Deze rocailles zijn geschikt voor elastiek, nylondraad, rijggaren en fijn staaldraad dat door een gat van circa 1,5 mm past. Combineer ze met facetkralen, natuursteen kralen of metalen tussenkralen voor een mooi contrast. Door het gelijkmatige formaat zijn deze rocailles ook zeer geschikt voor kralenweven, borduren en het maken van fijne details in uw sieraden. Bewaar de kralen in een afsluitbaar opbergdoosje om ze overzichtelijk te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas

  • Type: Seed Beads / rocailles

  • Maat: 6/0 (ca. 4 mm)

  • Gat: ca. 1,5 mm

  • Kleur: Opaque Wit

  • Inhoud verpakking: 20 gram

Bekijk ook onze andere glaskralen, rocailles en sieraden onderdelen om uw sieraden helemaal naar wens samen te stellen. Bestel eenvoudig online bij 't Kralenstulpje en ontdek hoe veelzijdig deze Seed Beads zijn voor al uw sieradenprojecten.

 

Specificatie Omschrijving
Kleur Wit
Maat kralen 4mm

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen