6 x Metalen verdeler 3 oogjes 17,5 x 22 mm – oogje 1,5 mm – antiek zilverkleur
Artikelnummer: Kantoor B-91 Overzicht6 x Metalen verdeler 3 oogjes 17,5 x 22 mm – oogje 1,5 mm – antiek zilverkleur
Deze metalen verdelers in antiek zilverkleur zijn ideaal voor het maken van sieraden met meerdere rijen. Dankzij de verdeling van 1 oogje naar 3 oogjes kunt u eenvoudig armbandjes of kettingen maken met drie strengen. De antiek zilverkleur geeft een stijlvolle en klassieke uitstraling aan uw ontwerp. Perfect voor iedereen die graag zelf sieraden maakt met praktische sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Deze verdelers zijn eenvoudig te gebruiken in combinatie met meerdere draden of kettingen. Bevestig aan het enkele oogje uw sluiting of beginpunt en verdeel vervolgens uw ontwerp over de drie oogjes. Combineer met kralen of andere tussenzetsels voor een mooi en evenwichtig geheel. Ideaal voor armbandjes met meerdere rijen. Gebruik passende ringetjes en sluitingen voor een nette afwerking. Bewaar uw onderdelen op een droge plek zodat ze mooi blijven.
Eigenschappen
• Materiaal: Metaal
• Afmetingen: 17,5 x 22 mm
• Oogje: 1,5 mm
• Aantal oogjes: 1 naar 3
• Kleur: Antiek zilverkleur
• Inhoud: 6 stuks
Met deze verdelers maakt u eenvoudig sieraden met meerdere rijen en een professionele uitstraling. Bekijk ook onze andere sieraden onderdelen en maak uw ontwerp helemaal compleet bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Antiekzilverkleur |



