15 x Ronde Tsjechische facetkralen 8 mm – gat 2 mm – bruin

Artikelnummer: M-02 Liefde - nummer 22
Artikel 75 van 118
€ 1,99 (inclusief btw)
Overzicht

15 x Ronde Tsjechische facetkralen 8 mm – gat 2 mm – bruin

Deze ronde Tsjechische facetkralen in bruin geven uw sieraden een warme en natuurlijke uitstraling. Door de facetgeslepen afwerking vangen de kralen het licht mooi op, waardoor ze geschikt zijn voor armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken. De bruine kleur laat zich goed combineren met goudkleur, antiek zilverkleur, beige, crème en andere aardetinten.

Instructies en tips

U kunt deze kralen rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad, afhankelijk van het sieraad dat u wilt maken. Voor een armbandje op elastiek zijn deze kralen goed te combineren met metalen tussenkralen of kleine glaskralen. Voor een ketting kunt u ze afwerken met een sluiting en knijpkralen. Bewaar de kralen bij voorkeur droog en apart, zodat ze netjes blijven.

Eigenschappen

  • Materiaal: Tsjechisch glas

  • Afmetingen: 8 mm

  • Gat: 2 mm

  • Kleur: bruin

  • Inhoud: 15 stuks

Bestel deze bruine Tsjechische facetkralen eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje en bekijk ook de bijpassende sieraden onderdelen om uw zelfgemaakte sieraad helemaal af te maken.

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-booktutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss