2 x Veterklem met sluiting en verlengketting – veterklem 10 x 5 mm – sluiting Ø 4 mm – zilverkleur

Artikelnummer: Stelling F-03 bak Casper - nummer 332
Artikel 22 van 134
€ 1,99 (inclusief btw)
Overzicht

2 x Veterklem met sluiting en verlengketting – veterklem 10 x 5 mm – sluiting Ø 4 mm – zilverkleur

Deze zilverkleurige veterklemmen met sluiting en verlengketting zijn ideaal voor het netjes afwerken van armbanden, kettingen en andere sieraden van koord, lint of veter. Dankzij de handige sluiting en verstelbare verlengketting maakt u eenvoudig sieraden die comfortabel te dragen zijn en professioneel afgewerkt ogen.

Instructies en tips

Bevestig het koord of lint stevig in de veterklem van 10 x 5 mm en knijp deze voorzichtig dicht met een platbektang. De sluiting met een diameter van 4 mm zorgt ervoor dat uw sieraad eenvoudig geopend en gesloten kan worden. Is uw armband net iets te kort of wilt u extra verstelruimte? Dankzij de verlengketting past u de lengte gemakkelijk aan. Ideaal voor armbandjes maken, kettingen maken en andere creatieve sieradenprojecten.

Eigenschappen

  • Materiaal: metaal

  • Afmetingen veterklem: 10 x 5 mm

  • Diameter sluiting: 4 mm

  • Kleur: zilverkleur

  • Inclusief: sluiting en verlengketting

  • Inhoud: 2 stuks

Werk uw sieraden netjes en professioneel af met deze handige veterklemmen met sluiting en verlengketting. Bestel eenvoudig online bij ’t Kralenstulpje en ontdek ook onze andere sieraden onderdelen voor een perfect eindresultaat.

 

Specificatie Omschrijving
Metaal kleur Zilverkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss