4 x Goudkleurige acryl hangerbails 8,5 x 7 mm – gat 3,5 mm – oogje 2 mm

Artikelnummer: M-21 bak Khaki
Artikel 63 van 316
€ 1,50 (inclusief btw)
Overzicht

4 x Goudkleurige acryl hangerbails 8,5 x 7 mm – gat 3,5 mm – oogje 2 mm

Met deze goudkleurige acryl hangerbails bevestigt u eenvoudig een hanger of bedel aan een ketting, veter of ander rijgmateriaal. Dankzij het ruime gat zijn ze geschikt voor verschillende soorten koord en lint, terwijl het oogje ervoor zorgt dat u een hanger stevig kunt bevestigen. De hangerbails zijn ideaal voor kettingen maken en passen uitstekend bij diverse sieraden onderdelen en hangers uit het assortiment van 't Kralenstulpje.

Instructies en tips

Bevestig een hanger of bedel met een ringetje aan het oogje van de hangerbail voor een stevige afwerking. Dankzij het gat van 3,5 mm zijn deze hangerbails geschikt voor dikker koord, lint of gevlochten rijgmateriaal. Combineer ze met bijpassende hangers, kralen en andere goudkleurige sieraden materialen voor een mooi geheel. Bewaar de hangerbails op een droge plaats om ze netjes te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal: Acryl

  • Afmetingen: 8,5 × 7 mm

  • Gat: 3,5 mm

  • Oogje: 2 mm

  • Kleur: Goudkleur

  • Inhoud verpakking: 4 hangerbails

Bestel deze goudkleurige acryl hangerbails eenvoudig online bij 't Kralenstulpje en bekijk ook onze bijpassende hangers, kralen en andere sieradenonderdelen om uw sieraden helemaal compleet te maken.

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 8mm
Metaal kleur Goudkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen