1 streng met ca. 47-50 half zilvercoated facet glaskralen 6 mm

Artikelnummer: Stelling E-15 Jorieke
Artikel 104 van 123
€ 2,99 (inclusief btw)
Voorraad 12 stuks
Overzicht

1 streng met ca. 47-50 half zilvercoated facet glaskralen 6 mm

Deze streng bevat ca. 47-50 facet geslepen glaskralen van 6 mm. De kralen zijn half zilvercoated, waardoor een gedeelte van het glas een zilverkleurige coating heeft. De facetten en de combinatie van glas met de zilverkleurige afwerking geven deze glaskralen een mooi effect in zelfgemaakte sieraden.

De kralen zijn geschikt voor armbandjes maken, kettingen maken en oorbellen maken. U kunt ze combineren met andere glaskralen, metalen tussenkralen, bedeltjes en verschillende sieraden onderdelen.

Instructies en tips

Rijg de facet glaskralen op geschikt rijgmateriaal, zoals elastiek, nylondraad of sieradendraad. Voor een rustig ontwerp kunt u de kralen achter elkaar verwerken, maar u kunt ze ook afwisselen met andere kralen van 4, 6 of 8 mm. Wilt u oorbellen maken, dan kunt u enkele kralen aan kettelstiften of nietstiften verwerken. Bewaar de kralen bij voorkeur droog en voorkom langdurig contact met vocht, parfum en verzorgingsproducten om de coating zo lang mogelijk mooi te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas
  • Vorm: rond, facet geslepen
  • Afmetingen: ca. 6 mm
  • Gat: [gatmaat]
  • Afwerking: half zilvercoated
  • Kleur: [kleur] met zilverkleurige coating
  • Inhoud verpakking: 1 streng met ca. 47-50 glaskralen

Met deze half zilvercoated facet glaskralen voegt u eenvoudig een bijzonder accent toe aan uw zelfgemaakte sieraden. Combineer ze met bijpassende kralen en sieraden onderdelen van ’t Kralenstulpje en stel uw eigen armband, ketting of oorbellen samen.

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen