1 x Bedel DQ metaal bohemian rond 14 x 11 mm – gat Ø1,5 mm – antiek zilverkleur
Artikelnummer: Bak 382 37995 Overzicht1 x Bedel DQ metaal bohemian rond 14 x 11 mm – gat Ø1,5 mm – antiek zilverkleur
Deze ronde DQ bedel in bohemian stijl is een verfijnd detail voor uw sieraden. Met een afmeting van 14 x 11 mm heeft deze bedel een subtiele, maar karaktervolle uitstraling. De antiek zilverkleurige afwerking benadrukt het sierlijke patroon en geeft uw ontwerp een warme en stijlvolle look. Dankzij de Designers Quality uitvoering is dit een mooi afgewerkt onderdeel binnen uw collectie DQ onderdelen.
Deze bedel is ideaal om te verwerken in een armband met kralen of als subtiel accent aan een ketting. De bohemian stijl combineert prachtig met edelsteen kralen of andere natuurlijke materialen. Zo maakt u eenvoudig een persoonlijk sieraad met een verfijnd detail.
Instructies en tips
Met een gat van Ø1,5 mm bevestigt u deze bedel eenvoudig met oogjes en ringetjes sieraden aan uw ontwerp. U kunt de bedel verwerken aan een fijne schakelketting of combineren met rijgdraad sieraden voor een armband.
Combineer deze bohemian bedel met bijpassende antiek zilverkleurige sieraden onderdelen en werk uw sieraad netjes af met een passende sluiting, zoals een karabijnsluiting.
Bewaar metalen onderdelen bij voorkeur droog om de afwerking zo lang mogelijk mooi te houden.
Eigenschappen
• Materiaal: DQ metaal
• Afmetingen: ca. 14 x 11 mm
• Gat: Ø1,5 mm
• Kleur: antiek zilverkleur
• Inhoud: 1 stuk per verpakking
Voeg deze stijlvolle DQ bedel toe aan uw collectie en geef uw sieraad een verfijnd bohemian accent. Bekijk ook onze bijpassende kralen en maak uw ontwerp helemaal compleet.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Antiek zilver kleur |




