1 x Be Charmed kraal – gedraaid patroon – zilverkleur met rhodiumlaag – ca. 10 x 8 mm – groot gat ca. 4 mm (nikkelvrij)

Artikelnummer: Stelling A bak 32
Artikel 15 van 361
€ 3,95 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

Be Charmed kraal – gedraaid patroon – zilverkleur met rhodiumlaag – ca. 10 x 8 mm – groot gat ca. 4 mm (nikkelvrij)

Deze stijlvolle Be Charmed kraal met een elegant gedraaid patroon is ca. 10 x 8 mm groot en uitgevoerd in zilverkleur met een glanzende rhodiumlaag. De rhodiumcoating zorgt voor extra duurzaamheid en een luxe uitstraling. Dankzij het grote rijggat van ca. 4 mm is deze kraal eenvoudig te verwerken op bredere koorden, pandora-style armbanden of schakelkettingen. Uiteraard is hij (nikkelvrij) en huidvriendelijk.

De draaiing in het patroon geeft de kraal een speels en tegelijk tijdloos karakter – perfect voor stijlvolle zelf gemaakte sieraden.

Toepassing en inspiratie

Mooi als basis- of accentkraal in een armband of ketting. Ideaal voor een elegant cadeautje voor een vriendin, of als ingetogen detail in een herinneringssieraad.

Tips en combinaties

  • Combineer met glaskralen kopen, edelsteen kralen of andere Be Charmed kralen.

  • Verwerk op leren koorden, rubberbandjes of stevige schakels.

  • Mooi af te werken met sieraden onderdelen en verpakt in een cadeaudoosje voor sieraden.

Breng structuur en glans samen in uw sieraden met deze kraal met gedraaid patroon. Verkrijgbaar bij ’t Kralenstulpje – uw vertrouwde sieraden webshop Nederland voor veilig kralen bestellen, sieraden materialen en alles om zelf sieraden te maken!

 

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen