1 x Metalen bedel meisje met kat 42 x 42 x 3 mm – gat 2 mm – antiek zilverkleur
Artikelnummer: lade 139 Overzicht1 x Metalen bedel meisje met kat 42 x 42 x 3 mm – gat 2 mm – antiek zilverkleur
Deze metalen bedel in de vorm van een meisje met kat in antiek zilverkleur heeft een speelse en bijzondere uitstraling. Het ontwerp met het meisje en haar kat geeft een warm en herkenbaar detail aan uw sieraden. Door het grotere formaat is deze bedel een echte blikvanger in kettingen of als opvallend element in uw ontwerp. Ideaal voor iedereen die graag zelf sieraden maakt met unieke sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Deze bedel is eenvoudig te bevestigen met een buigring aan een ketting of armband. Door het formaat komt deze het mooist tot zijn recht als centrale hanger. Combineer de bedel met kralen of andere bedeltjes voor een persoonlijk geheel. Ook leuk om te verwerken in sieraden met een dierenthema. Bewaar uw bedel op een droge plek zodat deze mooi blijft.
Eigenschappen
• Materiaal: Metaal
• Afmetingen: 42 x 42 x 3 mm
• Gat: 2 mm
• Kleur: Antiek zilverkleur
• Inhoud: 1 stuk
Met deze bedel maakt u eenvoudig een speels en opvallend sieraad. Bekijk ook onze andere bedeltjes en sieraden onderdelen en maak uw ontwerp helemaal compleet bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Antiek zilver kleur |



