10 x Miracle acryl ronde kralen 8 mm – gat ca. 1,5 mm – mix

Artikelnummer: Stelling F-15 bak juweel
Artikel 28 van 47
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 137 stuks
Overzicht

10 x Miracle acryl ronde kralen 8 mm – gat ca. 1,5 mm – mix

3e foto en sieraad is gemaakt door een klant van ons, Ria.

Deze Miracle acryl ronde kralen van ca. 8 mm hebben een rijggat van ongeveer 1,5 mm. Dankzij de speciale meerlaagse coating ontstaat er een bijzonder 3D diepte-effect, waardoor de kralen lijken te gloeien van binnenuit.

De ronde vorm geeft uw sieraad een klassieke uitstraling, terwijl het miracle-effect zorgt voor extra levendigheid. Deze kralen zijn ideaal voor het maken van armbandjes, kettingen of oorbellen wanneer u graag zelf sieraden maken met speelse accenten uit onze kralenwinkel.

Instructies en tips

Met een gat van ca. 1,5 mm zijn deze kralen geschikt voor elastiek voor armbandjes, dikker nylondraad of ander rijgdraad sieraden. Door de iets ruimere opening rijgt u ze gemakkelijk op verschillende soorten draad.

Combineer ze met effen acryl kralen of metalen tussenkralen voor een mooi contrast. Ook leuk om meerdere kleuren samen te gebruiken in één kralen armbandje voor een vrolijk effect.

Eigenschappen

  • Materiaal: acryl (miracle effect, meerlaagse coating)

  • Vorm: rond

  • Diameter: ca. 8 mm

  • Gat: ca. 1,5 mm

  • Kleur: mix

  • Inhoud: 10 stuks

Bekijk ook onze andere kralen per kleur en maak uw sieraad helemaal naar wens.

 

 

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss