20 x Houten kralen rond 10 mm – gat 3 mm – zwart
Artikelnummer: D-11 bak Kevin Overzicht20 x Houten kralen rond 10 mm – gat 3 mm – zwart
Deze ronde houten kralen in zwart zijn een mooie basis voor vele sieraden. Door de diepe kleur combineren deze kralen gemakkelijk met andere kraaltjes, edelsteen kralen of metalen sieraden onderdelen. Ze zijn zeer geschikt voor het armbandjes maken, maar ook mooi te verwerken in kettingen of oorbellen. Zwarte kralen geven uw ontwerp een rustig en krachtig kleuraccent en passen goed bij vrijwel iedere kleur wanneer u graag zelf sieraden maken.
Instructies en tips
Met een rijggat van ongeveer 3 mm zijn deze houten kralen geschikt voor verschillende soorten rijgdraad sieraden, zoals leerkoord, waxkoord of elastiek voor armbandjes. Hierdoor kunt u ze gemakkelijk gebruiken bij het sieraden maken met kralen.
Combineer deze kralen bijvoorbeeld met metalen tussenstukjes, bedeltjes, ringetjes of sluitingen uit het assortiment van ’t Kralenstulpje. Ook staan ze mooi samen met gekleurde houten kralen of natuursteen kralen wanneer u kralen armbandjes of een ketting maakt.
Is het gaatje van een kraal niet groot genoeg? Dan kunt u dit eenvoudig bijwerken met een beadreamer zodat het rijgdraad soepel door de kraal gaat.
Bewaar houten kralen bij voorkeur droog en uit direct zonlicht zodat het materiaal mooi blijft.
Eigenschappen
• Materiaal: hout
• Afmetingen: Ø 10 mm
• Gat: ca. 3 mm
• Kleur: zwart
• Inhoud: 20 stuks per verpakking
Bestel uw kralen eenvoudig bij de online kralenwinkel ’t Kralenstulpje en maak de mooiste sieraden met natuurlijke materialen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Maat kralen | 10mm |




