5 x Kauri kralen 25 x 17-18 x 14 mm – beige luipaardprint

Artikelnummer: F-09 bak Obsidiaan staafhangers
Artikel 38 van 54
€ 2,50 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

5 x Kauri kralen 25 x 17-18 x 14 mm – beige luipaardprint

Deze kauri kralen zijn voorzien van een beige luipaardprint en hebben een afmeting van ca. 25 x 17-18 x 14 mm. De combinatie van de kaurivorm en het dierenmotief geeft deze kralen een opvallende uitstraling. Ze zijn leuk voor sieraden en creatieve ontwerpen met een zomers of strandthema. De kralen hebben geen gat en kunnen daardoor niet rechtstreeks worden geregen. Omdat de kralen in maat kunnen variëren, kunnen de geleverde exemplaren onderling iets verschillen.

Instructies en tips

Omdat deze kauri kralen geen gat hebben, gebruikt u een bevestigingsmethode die geschikt is voor ondoorboorde kralen. Combineer de beige luipaardprint bijvoorbeeld met zwarte, bruine of naturel kralen en bijpassende sieraden onderdelen. Zo kunt u het luipaardmotief mooi naar voren laten komen. Behandel de bedrukte kralen voorzichtig en beperk contact met water, parfum, cosmetica en schoonmaakmiddelen om de print zo lang mogelijk mooi te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal en vorm: kauri

  • Afmetingen: ca. 25 x 17-18 x 14 mm

  • Uitvoering: zonder gat

  • Patroon: luipaardprint

  • Kleur: beige

  • Inhoud verpakking: 5 kauri kralen

Bestel deze beige kauri kralen met luipaardprint bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met andere kralen, koord en mooie sieraden onderdelen. Bekijk ook de andere kauri kralen met prints en motieven en stel een bijzondere combinatie samen voor een sieraad of creatief ontwerp met een speelse zomer- en stranduitstraling.

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen