10 x Acryl bloemkelk kralen 17,5 x 12 mm – gat 1,5 mm – indigo
Artikelnummer: Stelling H-29 Overzicht10 x Acryl bloemkelk kralen 17,5 x 12 mm – gat 1,5 mm – indigo
Deze indigo acryl bloemkelk kralen hebben een afmeting van ca. 17,5 x 12 mm en een rijggat van ca. 1,5 mm. De bloemkelkvorm geeft een mooi bloemdetail aan armbandjes, kettingen en oorbellen. U kunt deze kralen afzonderlijk verwerken of combineren met andere kralen, kleine kraaltjes en sieraden onderdelen.
Instructies en tips
Rijg de bloemkelk kralen op elastiek, nylondraad, sieradendraad of ander rijgmateriaal dat door het gat van ca. 1,5 mm past. Combineer ze met ronde kralen, kleine kraaltjes of tussenkralen om verschillende bloemmotieven te maken. Voor het oorbellen maken kunt u ze verwerken met kettelstiften of nietstiften. Ook kunt u verschillende kleuren en formaten bloemkelk kralen met elkaar combineren voor een mooi bloemdetail.
Eigenschappen
Materiaal en vorm: acryl, bloemkelk
Afmetingen: ca. 17,5 x 12 mm, gat ca. 1,5 mm
Kleur: indigo
Inhoud verpakking: 10 bloemkelk kralen
Bestel deze indigo bloemkelk kralen bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met andere kralen, tussenkralen, bedeltjes en bijpassende sieraden onderdelen. Bekijk ook de andere kleuren en formaten bloemkelk kralen en maak mooie combinaties voor uw zelfgemaakte armbandjes, kettingen en oorbellen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Paars |
| Maat kralen | 17mm |







