10 x Edelsteen kralen Agaat column 9 x 16 mm – gat 2 mm – gemengd
Artikelnummer: Stellingi-16 bak jelly style/ nat-600 Overzicht10 x Edelsteen kralen Agaat column 9 x 16 mm – gat 2 mm – gemengd
Deze edelsteen kralen van Agaat in columnvorm hebben een natuurlijke en gemengde kleurstelling met een mooie, gladde afwerking. Met een formaat van ca. 9 x 16 mm zijn deze kralen zeer geschikt voor armbandjes maken, kettingen maken en andere vormen van zelf sieraden maken. De langwerpige columnvorm geeft uw sieraad een speels en stijlvol effect.
Agaat staat bekend om zijn aardende en stabiliserende werking. De steen wordt vaak geassocieerd met innerlijke rust, balans en bescherming. Daarnaast kan Agaat helpen bij het verminderen van negatieve energie en het bevorderen van een gevoel van veiligheid en vertrouwen. Bij gezondheidsklachten dient men altijd een arts te raadplegen.
Instructies en tips
Deze kralen zijn geschikt om te rijgen op elastiek, nylondraad of staaldraad. Door het grotere rijggat van 2 mm zijn ze ook geschikt voor dikker draad of koord. Combineer ze met andere edelsteen kralen of kleinere kralen voor een mooi en gebalanceerd geheel. Werk uw sieraad af met bijpassende sieraden onderdelen voor een netjes resultaat.
Eigenschappen
Materiaal: Agaat (natuursteen)
Afmetingen: ca. 9 x 16 mm
Gat: 2 mm
Kleur: gemengd
Inhoud van de verpakking: 10 stuks
Bekijk ook onze bijpassende edelsteen kralen en sieraden onderdelen en stel eenvoudig uw eigen sieraden samen. Bestel uw favoriete kralen vandaag nog bij ’t Kralenstulpje en maak een uniek en persoonlijk sieraad.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Edelsteen soort | Agaat |
| Kleur | Bruin |
| Maat kralen | 9mm |



