20 gram Glaskralen rocailles 6/0 (4 mm) – gat 1 mm – chamois beige

Artikelnummer: Stelling H 03 bak vis kraal / 78074
Artikel 83 van 144
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 11 stuks
Overzicht

20 gram Glaskralen rocailles 6/0 (4 mm) – gat 1 mm – chamois beige

Deze rocailles 6/0 in de kleur chamois beige zijn veelzijdige glaskralen met een zachte, warme uitstraling. Met een doorsnede van ca. 4 mm zijn dit fijne kraaltjes die u eenvoudig verwerkt in armbanden, kettingen en andere projecten bij het zelf sieraden maken. De neutrale beige tint vormt een rustige basis en laat zich mooi combineren met zowel natuurlijke als warme kleuren.

Met 20 gram per verpakking heeft u voldoende kralen voor meerdere ontwerpen. Deze rocailles zijn ideaal als tussenkralen om grotere kralen subtiel te omlijsten of om een ontwerp mooi op te vullen zonder dat het te druk wordt.

Instructies en tips

Deze rocailles zijn geschikt voor dunne rijgdraad sieraden zoals nylondraad, dun elastiek of fijn staaldraad. Let erop dat het draad soepel door het gat van ca. 1 mm past, vooral wanneer u meerdere keren door dezelfde kraal wilt rijgen.

Combineer chamois beige met goudkleurige of zilverkleurige sieraden onderdelen voor een harmonieus geheel. Ook in combinatie met aardetinten of pastels zorgt deze kleur voor een rustig en draagbaar sieraad.

Bewaar glaskralen droog en apart om de kleur zo lang mogelijk mooi te houden.

Eigenschappen

  • Materiaal: glas

  • Afmetingen: ca. 4 mm (6/0)

  • Gat: ca. 1 mm

  • Kleur: chamois beige

  • Inhoud: 20 gram

Voeg deze rocailles toe aan uw collectie en maak uw sieraden helemaal naar wens. Bekijk ook onze andere kralen en bestel eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss