50 x RVS 316 Chirurgisch roestvrijstalen knijpkralen rondel 2 x 1,5 mm – gat 1 mm – RVS kleur

Artikelnummer: Onder B-12 Bak 2 / 77788
Artikel 502 van 710
€ 3,99 (inclusief btw)
Voorraad 13 stuks
Overzicht

50 x RVS 316 Chirurgisch roestvrijstalen knijpkralen rondel 2 x 1,5 mm – gat 1 mm – RVS kleur

Deze RVS 316 chirurgisch roestvrijstalen knijpkralen hebben een rondelvorm en meten ca. 2 x 1,5 mm. Het gat is ca. 1 mm en de knijpkralen zijn uitgevoerd in RVS kleur. Deze kleine RVS onderdelen kunt u gebruiken voor het vastzetten en afwerken van rijgmateriaal bij armbandjes maken, kettingen maken en andere projecten voor het zelf sieraden maken. Door het compacte formaat zijn de knijpkralen subtiel in een sieraad te verwerken.

Instructies en tips

Schuif de knijpkraal over het rijgmateriaal en bevestig daarna het gewenste sluitingsonderdeel. Steek het uiteinde van de draad terug door de knijpkraal en knijp deze voorzichtig dicht met een geschikte tang. Controleer na het dichtknijpen of de verbinding stevig vastzit. Combineer de knijpkralen met RVS sluitingen, buigringen en andere sieraden onderdelen voor een nette afwerking van uw armband of ketting.

Eigenschappen

  • Materiaal: RVS 316 chirurgisch roestvrijstaal

  • Afmetingen: ca. 2 x 1,5 mm

  • Gat: ca. 1 mm

  • Vorm: rondel

  • Kleur: RVS kleur

  • Inhoud: 50 stuks

Bestel deze RVS 316 chirurgisch roestvrijstalen knijpkralen bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met rijgmateriaal, sluitingen, buigringen en andere RVS onderdelen. Zo kunt u uw zelfgemaakte armbanden en kettingen netjes afwerken en eenvoudig de bijbehorende onderdelen voor uw volgende sieradenproject bij elkaar zoeken.

Specificatie Omschrijving
Maat kralen 2mm
Metaal kleur RVS-kleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen