20 x Metalen bloem kralen 7 x 4 mm – gat 1 mm – antiek zilverkleur (Nikkelvrij)
Artikelnummer: F-15 bak lavendel Overzicht20 x Metalen bloem kralen 7 x 4 mm – gat 1 mm – antiek zilverkleur (Nikkelvrij)
Voorbeeld is van Danielle Morales en Anja Tijdhof
Deze metalen bloem kralen in antiek zilverkleur zijn geschikt voor het maken van armbandjes, kettingen, oorbellen en andere sieraden. De bloemvorm geeft uw ontwerp een decoratief detail en laat zich gemakkelijk combineren met glaskralen, edelsteen kralen en andere metalen sieraden onderdelen. Met een formaat van 7 x 4 mm kunt u deze bloemkralen gebruiken als tussenkraal of meerdere exemplaren in één ontwerp verwerken. Een leuke keuze voor het zelf sieraden maken en het samenstellen van uw eigen kralen armbandjes.
Instructies en tips
Rijg de bloemkralen op elastiek, nylondraad of staaldraad dat door het gat van 1 mm past. U kunt ze afwisselen met ronde kralen, facetkralen of andere metalen tussenkralen. Voor het maken van oorbellen kunt u de bloemkralen verwerken met kettelstiften en bijpassende oorbelonderdelen. Combineer de antiek zilverkleur met andere sieradenonderdelen in dezelfde kleur voor een mooi geheel. Bewaar de kralen droog en bij voorkeur in een afgesloten kralendoosje.
Eigenschappen
Materiaal: Metaal
Afmetingen: 7 x 4 mm
Gat: 1 mm
Vorm: Bloem
Kleur: antiek zilverkleur
Nikkelvrij: Ja
Inhoud verpakking: 20 stuks
Bestel deze metalen bloem kralen eenvoudig online bij 't Kralenstulpje en bekijk ook onze bijpassende bedeltjes, tussenkralen, sluitingen en andere sieraden onderdelen om uw armbandjes, kettingen en oorbellen helemaal naar uw eigen wens af te maken.
Voorbeeld foto is van Danielle Morales en Anja Tijdhof
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maat kralen | 7mm |
| Metaal kleur | Antiekzilverkleur |



