1 x European-style glaskraal 14 mm – gat 5 mm – groen met bloemen
Artikelnummer: Bak 408 / PA-221 Overzicht1 x European-style glaskraal 14 mm – gat 5 mm – groen met bloemen
Deze European-style glaskraal van 14 mm heeft een groene kleur en is versierd met bloemen. Het bloemmotief geeft de glaskraal een mooi decoratief detail voor een zelfgemaakte armband of ketting. Dankzij het gat van 5 mm kunt U de kraal verwerken met sieradenmateriaal dat binnen deze opening past. Combineer haar met andere kralen en sieraden onderdelen in kleuren die mooi aansluiten bij het groen.
Instructies en tips
Controleer vooraf of het gekozen rijgmateriaal of sieraadonderdeel gemakkelijk door het gat van 5 mm past. Bij armbandjes maken kunt U de bloemkraal afwisselen met effen kralen, tussenkralen of andere European-style kralen. Ook in een ketting kunt U de groene kraal als decoratief detail verwerken. Bewaar de glaskraal droog en apart van harde of scherpe materialen om krassen en beschadigingen zoveel mogelijk te beperken.
Eigenschappen
Materiaal: glas
Afmetingen: 14 mm
Gat: 5 mm
Model: European-style
Motief: bloemen
Kleur: groen
Inhoud verpakking: 1 glaskraal
Bestel deze groene European-style glaskraal met bloemen bij ’t Kralenstulpje en combineer haar met bijpassende kralen, rijgmateriaal en sieradenonderdelen uit het assortiment. Kies aanvullende kleuren die mooi bij het groen aansluiten en maak een armband of ketting helemaal naar uw eigen smaak.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Maat kralen | 14mm |



