10 x Rack Plating draadbeschermers 5 x 4 x 1 mm – gat 0,5 mm – zilverkleur (Nikkelvrij)
Artikelnummer: Magazijn stelling 2 Plank 14 Bak 3 Overzicht10 x Rack Plating draadbeschermers 5 x 4 x 1 mm – gat 0,5 mm – zilverkleur (Nikkelvrij)
Deze draadbeschermers zijn gemaakt van messing en voorzien van een zilverkleurige Rack Plating afwerking. Ze zijn nikkelvrij, loodvrij en cadmiumvrij. Draadbeschermers helpen het rijgdraad bij het uiteinde van een armband of ketting te beschermen tegen directe wrijving met een ringetje of sluiting. Het draad loopt door de gebogen vorm van de draadbeschermer, waardoor u uw sieraden netjes kunt afwerken.
Instructies en tips
Voer het rijgdraad door het ene gaatje, langs de gebogen bovenzijde en vervolgens door het andere gaatje terug. Daarna kunt u het draad met een geschikte knijpkraal vastzetten en aan de draadbeschermer een ringetje of sluiting bevestigen. Controleer vooraf of uw rijgdraad sieraden door het gat van ca. 0,5 mm past. Combineer de draadbeschermers met knijpkralen, sluitingen en andere sieraden onderdelen voor het afwerken van armbandjes en kettingen.
Eigenschappen
Materiaal en afwerking: messing met zilverkleurige Rack Plating
Afmetingen: ca. 5 x 4 x 1 mm, gat ca. 0,5 mm
Vrij van: nikkel, lood en cadmium
Inhoud verpakking: 10 draadbeschermers
Bestel deze zilverkleurige Rack Plating draadbeschermers bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met rijgdraad, knijpkralen, ringetjes en sluitingen. Zo heeft u de bijpassende onderdelen om uw zelfgemaakte armbandjes en kettingen netjes af te werken en het rijgdraad bij de sluiting extra te beschermen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Metaal kleur | Zilverkleur |








