10 x Rack Plating draadbeschermers 5 x 4 x 1 mm – gat 0,5 mm – geelkoperkleur (Nikkelvrij)

Artikelnummer: Kastje 10 / J-07 Bak midden 1
Artikel 16 van 21
€ 2,25 (inclusief btw)
Voorraad 352 stuks
Overzicht

10 x Rack Plating draadbeschermers 5 x 4 x 1 mm – gat 0,5 mm – geelkoperkleur (Nikkelvrij)

Deze draadbeschermers zijn gemaakt van messing en voorzien van een Rack Plating afwerking in geelkoperkleur. Ze zijn nikkelvrij, loodvrij en cadmiumvrij. Draadbeschermers helpen het rijgdraad bij de uiteinden van armbandjes en kettingen te beschermen tegen wrijving met sluitingen, ringetjes en andere sieraden onderdelen. De gebogen vorm zorgt ervoor dat het rijgdraad netjes wordt geleid en beschermd op het punt waar u het sieraad afwerkt.

Instructies en tips

Voer het rijgdraad door het ene gaatje, langs de gebogen bovenzijde en vervolgens door het andere gaatje terug. Daarna kunt u het rijgdraad met een geschikte knijpkraal vastzetten en een ringetje of sluiting aan de draadbeschermer bevestigen. Controleer vooraf of uw rijgdraad door het gat van ca. 0,5 mm past. Combineer de draadbeschermers met bijpassende knijpkralen, ringetjes en sluitingen voor een nette afwerking van uw armband of ketting.

Eigenschappen

  • Materiaal en afwerking: messing met Rack Plating

  • Afmetingen: ca. 5 x 4 x 1 mm, gat ca. 0,5 mm

  • Kleur: geelkoperkleur

  • Vrij van: nikkel, lood en cadmium

  • Inhoud verpakking: 10 draadbeschermers

Bestel deze geelkoperkleurige Rack Plating draadbeschermers bij ’t Kralenstulpje en combineer ze met rijgdraad, knijpkralen, ringetjes, sluitingen en andere sieraden onderdelen. Zo kunt u uw zelfgemaakte armbandjes en kettingen netjes afwerken en het rijgdraad bij de sluiting extra beschermen.

 

 

Specificatie Omschrijving
Metaal kleur Geelkoperkleur

Kom op onze vip-lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-book-tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen