1 x Hangende bedel love 33 mm – gat 5 mm – antiek zilverkleur

Artikelnummer: Bak 245
Artikel 2530 van 3477
€ 0,99 (inclusief btw)
Voorraad 100 stuks
Overzicht

1 x Hangende bedel love 33 mm – gat 5 mm – antiek zilverkleur

Deze leuke hangende bedel met de tekst love geeft uw sieraad een warm en persoonlijk accent. Met een lengte van 33 mm is deze bedel duidelijk zichtbaar in uw ontwerp, zonder te overheersen. De antiek zilverkleurige afwerking laat de letters mooi uitkomen en zorgt voor een karaktervolle uitstraling.

Dankzij het royale gat van 5 mm is deze bedel geschikt voor kralen met groot gat, Ibiza lint of dikker leer. Ideaal voor wie graag zelf sieraden maken en een betekenisvol detail wil toevoegen aan een armband of ketting. Ook mooi te combineren met andere kralen en bijpassende sieraden onderdelen voor een persoonlijk geheel.

Instructies en tips

Met een gat van 5 mm schuift u deze bedel eenvoudig over leer, koord of een armband met groot gat kralen. U kunt de bedel ook verwerken aan een ketting met behulp van oogjes en ringetjes sieraden.

Combineer de love bedel met bijpassende antiek zilverkleurige sieraden onderdelen en bijvoorbeeld edelsteen kralen in zachte tinten voor een harmonieus effect. Werk uw armband of ketting netjes af met passende eindkappen en een sluiting naar keuze.

Bewaar metalen bedels bij voorkeur droog om de afwerking zo lang mogelijk mooi te houden.

Eigenschappen

• Materiaal: metaal
• Lengte: ca. 33 mm
• Gat: 5 mm
• Kleur: antiek zilverkleur
• Tekst: love
• Inhoud: 1 stuk per verpakking

Voeg deze bijzondere hangende bedel toe aan uw collectie en geef uw sieraad een persoonlijk detail. Bekijk ook onze bijpassende kralen en maak uw ontwerp helemaal compleet.

 

Specificatie Omschrijving
Metaal kleur Antiekzilverkleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze vip-lijst!
En ontvang gratis e-booktutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss