4 x Kapittel slotje 14 x 18,5 mm – staafje 19,5 mm – oogje 1,5 mm – geelkoperkleur

Artikelnummer: Bak 375 blokhut A-57
Artikel 337 van 636
€ 1,99 (inclusief btw)
Voorraad 198 stuks
Overzicht

4 x Kapittel slotje 14 x 18,5 mm – staafje 19,5 mm – oogje 1,5 mm – geelkoperkleur

Dit metalen kapittel slotje in geelkoperkleur is een praktisch en decoratief sieraden onderdeel voor het maken van armbandjes en kettingen. Door het compacte formaat vormt dit slotje niet alleen een sluiting, maar ook een subtiel zichtbaar detail in uw sieraad. De warme geelkoperkleur geeft uw ontwerp een klassieke uitstraling en zorgt voor een nette afwerking bij het zelf sieraden maken.

Instructies en tips

Dit kapittelslot bestaat uit een ring van ca. 14 x 18,5 mm en een staafje van ca. 19,5 mm die u eenvoudig in elkaar haakt om uw sieraad te sluiten. Door het formaat is het slotje prettig in gebruik en geschikt voor zowel fijne als middelgrote kralen.

Het oogje van 1,5 mm maakt het eenvoudig om het slotje te bevestigen met ringetjes of kettelstiften. Combineer dit sieraden onderdeel met bijpassende kralen, tussenstukjes en rijgdraad uit het assortiment van ’t Kralenstulpje voor een mooi geheel bij het sieraden maken met kralen.

U kunt dit slotje ook zichtbaar verwerken aan de voorkant van uw sieraad als decoratief detail.

Eigenschappen

• Materiaal: metaal
• Afmetingen ring: ca. 14 x 18,5 mm
• Staafje: ca. 19,5 mm
• Oogje: ca. 1,5 mm
• Kleur: geelkoperkleur
• Inhoud: 4 stuks per verpakking

Bestel uw sieraden onderdelen eenvoudig bij de kralenwinkel ’t Kralenstulpje en werk uw sieraden netjes en stijlvol af.

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss