1 x Zeeuwse knop hanger 36 x 31 x 6 mm – oogje 3 mm – antiek zilverkleur (Nikkelvrij)
Artikelnummer: Lade 260 / FI511 Overzicht1 x Zeeuwse knop hanger 36 x 31 x 6 mm – oogje 3 mm – antiek zilverkleur (Nikkelvrij)
Deze Zeeuwse knop hanger in antiek zilverkleur is een prachtige blikvanger in uw sieradenontwerp. Met een royale afmeting van 36 x 31 x 6 mm komt deze traditionele vorm mooi tot zijn recht in een ketting of als opvallend element aan een armband. De antiek zilverkleurige afwerking geeft de hanger een karaktervolle en tijdloze uitstraling.
De Zeeuwse knop is geliefd om zijn sierlijke vorm en rijke uitstraling. Combineer deze hanger met bijpassende kralen in neutrale tinten of met donkere kleuren voor extra contrast. Ook mooi te verwerken aan een stevig koord of ketting uit onze uitgebreide kralenwinkel, voor iedereen die graag zelf sieraden maken met bijzondere accenten.
Instructies en tips
Met een oogje van circa 3 mm is deze hanger geschikt voor bevestiging aan een ketting, leer of satijnkoord. Gebruik stevige oogjes en ringetjes sieraden om de hanger netjes te monteren.
Combineer de hanger met zilverkleurige tussenkralen of andere bijpassende sieraden onderdelen voor een harmonieus geheel. Bewaar metalen hangers droog en apart om de afwerking mooi te houden.
Eigenschappen
• Materiaal: metaal
• Afmeting: ca. 36 x 31 x 6 mm
• Oogje: ca. 3 mm
• Kleur: antiek zilverkleur
• Nikkelvrij: ja
• Inhoud: 1 stuk
Voeg deze Zeeuwse knop hanger toe aan uw collectie en maak een sieraad met een klassieke uitstraling. Bekijk ook onze bijpassende kralen en onderdelen en maak uw ontwerp compleet.



