Metalen oorbellen ornamenten – antiek zilverkleur – ca. 35 x 34 mm – oogje ca. 1,5 mm
Artikelnummer: Kantoor B-82 OverzichtMetalen oorbellen ornamenten – antiek zilverkleur – ca. 35 x 34 mm – oogje ca. 1,5 mm
Deze set van 2 metalen oorbellen ornamenten in antiek zilverkleur is ca. 35 x 34 mm groot en voorzien van een oogje van ca. 1,5 mm. Het sierlijk opengewerkte ontwerp maakt deze ornamenten tot een prachtige basis voor karaktervolle zelf gemaakte sieraden. De klassieke kleur zorgt voor een tijdloze en elegante uitstraling.
Dankzij de vorm en het formaat zijn ze ideaal voor sierlijke oorbellen of als hanger in een statement ketting.
Toepassing en inspiratie
Perfect voor het maken van opvallende oorbellen, een verfijnde hanger of een symbolisch herinneringssieraad. Ook een mooie toevoeging aan een handgemaakt cadeautje voor een vriendin.
Tips en combinaties
Combineer met kleine kraaltjes, glaskralen kopen of bedeltjes voor extra detail.
Gebruik samen met nietstiften, oogjes en oorhaakjes uit ons assortiment sieraden onderdelen.
Voor een stijlvolle presentatie: verpak met een cadeaudoosje voor sieraden of gebruik een oorbellenkaartje.
Creëer sieraden met een klassieke uitstraling met deze antiek zilverkleurige ornamenten. Verkrijgbaar bij ’t Kralenstulpje – dé sieraden webshop Nederland voor veilig kralen bestellen, sieraden materialen en alles om zelf sieraden te maken!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maat kralen | >20mm |
| Metaal kleur | Antiek zilver kleur |



