1 x Wensdoosje / prayerbox ananas met emaille 20 x 13 mm – oogje ca. 5 mm – geel met groen

Artikelnummer: Stelling A-36 Bak Narcis / BEZ2150
Artikel 4 van 21
€ 4,95 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

1 x Wensdoosje / prayerbox ananas met emaille 20 x 13 mm – oogje ca. 5 mm – geel met groen

Dit wensdoosje in de vorm van een ananas is een bijzonder detail voor uw zelfgemaakte sieraden. De combinatie van geel met groen emaille en het speelse ontwerp maakt dit doosje een echte blikvanger. Dankzij het kleine formaat van 20 x 13 mm kunt u het subtiel verwerken in een ketting of armband.

Een prayerbox, ook wel wensdoosje genoemd, biedt ruimte voor een klein briefje met een persoonlijke wens, gedachte of herinnering. Zo maakt u een sieraad met een persoonlijk tintje dat dicht bij de drager blijft. Binnen het zelf sieraden maken is dit een mooie toevoeging voor wie symboliek wil verwerken in een ontwerp. Combineer het wensdoosje met andere kralen en sieraden onderdelen om een uniek geheel samen te stellen.

Instructies en tips

Het oogje van circa 5 mm maakt het eenvoudig om dit wensdoosje te bevestigen met een stevige buigring uit ons assortiment oogjes en ringetjes sieraden. Gebruik een platbektang om de ring zijwaarts te openen en weer netjes te sluiten.

U kunt het doosje openen om een klein opgerold briefje te plaatsen. Combineer deze ananas prayerbox met bijpassende glaskralen of metalen accenten uit onze kralenwinkel voor een harmonieus ontwerp. Bewaar het sieraad bij voorkeur droog om de emaille mooi te houden.

Eigenschappen

• Materiaal: metaal met emaille
• Afmetingen: ca. 20 x 13 mm
• Oogje: ca. 5 mm
• Kleur: geel met groen
• Inhoud: 1 stuk

Maak uw sieraad extra persoonlijk met dit wensdoosje en bestel uw favoriete kralen eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.

 

 

Specificatie Omschrijving
Kleur Oranje
Metaal kleur Zilver kleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2026 kralenstulpje.nl | sitemap | rss