4 x Kapittel slotje 11,5 x 20 mm – T-bar 22 mm – oogje 2,5 mm – geelkoperkleur
Artikelnummer: Bak 370 Overzicht4 x Kapittel slotje 11,5 x 20 mm – T-bar 22 mm – oogje 2,5 mm – geelkoperkleur
Dit metalen kapittel slotje in geelkoperkleur is een stevig en decoratief sieraden onderdeel voor het maken van armbandjes en kettingen. Door de warme kleur en het formaat vormt dit slotje niet alleen een sluiting, maar ook een zichtbaar detail in uw sieraad. Het geeft uw ontwerp een klassieke uitstraling en zorgt voor een nette afwerking bij het zelf sieraden maken.
Instructies en tips
Dit kapittelslot bestaat uit een ring van ca. 11,5 x 20 mm en een T-bar van ca. 22 mm die u eenvoudig in elkaar haakt om uw sieraad te sluiten. Door het formaat is het slotje prettig in gebruik en geschikt voor sieraden met verschillende soorten kralen.
Het oogje van 2,5 mm maakt het eenvoudig om het slotje te bevestigen met ringetjes of kettelstiften. Combineer dit sieraden onderdeel met bijpassende kralen, tussenstukjes en rijgdraad uit het assortiment van ’t Kralenstulpje voor een mooi geheel bij het sieraden maken met kralen.
U kunt dit slotje ook zichtbaar verwerken aan de voorkant van uw sieraad als decoratief detail.
Eigenschappen
• Materiaal: metaal
• Afmetingen ring: ca. 11,5 x 20 mm
• T-bar: ca. 22 mm
• Oogje: ca. 2,5 mm
• Kleur: geelkoperkleur
• Inhoud: 4 stuks per verpakking
Bestel uw sieraden onderdelen eenvoudig bij de kralenwinkel ’t Kralenstulpje en werk uw sieraden netjes en stijlvol af.




