10 x Acryl kralen hart spray painted 15 x 17 x 8–8,5 mm – gat 2 mm – mix kleuren ♥
Artikelnummer: stelling J-01 Overzicht10 x Acryl kralen hart spray painted 15 x 17 x 8–8,5 mm – gat 2 mm – mix kleuren ♥
Voorbeeld foto's zijn van: Layla Stylis
Deze spray painted acryl hartjes kralen in gemengde kleuren zijn een vrolijke en opvallende keuze voor het zelf sieraden maken ♥ De lichte glans en speelse kleurmix geven armbandjes en kettingen een frisse uitstraling. Door het formaat van 15 x 17 mm zijn deze hartjes goed zichtbaar, zonder te overheersen, en daardoor geschikt voor sieraden die u met aandacht maakt voor uzelf of als lief cadeautje.
Instructies en tips
Deze acryl hartjes zijn geschikt voor rijgen op elastiek, nylondraad of dun staaldraad. Het rijggat van circa 2 mm maakt ze prettig te verwerken in verschillende ontwerpen. Gebruik de hartjes als centraal element of combineer ze met kleine kraaltjes, glaskralen of andere sieraden onderdelen uit ’t Kralenstulpje voor een speels geheel. Bewaar acryl kralen bij voorkeur apart om de afwerking netjes te houden.
Eigenschappen
Materiaal: acryl
Vorm: hart ♥
Afmetingen: ca. 15 x 17 x 8–8,5 mm
Gat: ca. 2 mm
Kleur: mix kleuren (spray painted)
Inhoud: 10 kralen per verpakking
Bekijk ook onze andere kralen en sieraden onderdelen en bestel eenvoudig bij ’t Kralenstulpje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Mix kleuren |
| Maat kralen | 15mm |





