Sorteer op
Sorteer op

Luxe balpennen met kristallen

Deze prachtige luxe balpennen met echte kristallen hebben een hele hele luxe uitstraling!

Prachtig om te gebruiken om bijvoorbeeld in je dagboek te schrijven. Vind je de echte Swarovski pen te duur, dan is dit een prachtig alternatief welke er aan uitstraling zeker niet voor onder doet!

Kristallen pen

De kristallen fonkelen in je pen, ze worden ook veel verkocht aan bruidsparen om te tekenen en het bruidspaar geeft dan pen dan aan de getuigen als cadeau als bedankje! Moet er een contract getekend worden? Bij een bijzondere gelegenheid past een bijzondere pen!

Deze prachtige balpen ligt fijn in de hand!

Ook niet minder belangrijk, de pen is naast natuurlijk erg mooi ook functioneel, de pen schrijft heerlijk en ligt goed in de hand!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de wekelijkse nieuwsbrief van 't Kralenstulpje met kortingen en cadeautjes!

Ook krijgt u meteen na aanmelding een Gratis E-book met Tutorials van 't Kralenstulpje met meer dan 100 pagina's aan voorbeelden van zelfgemaakte sieraden! De download link ontvangt u meteen in de bevestigingsbericht in uw browser.
Aanmelden
© 2009 - 2023 kralenstulpje.nl | sitemap | rss