30 x Transparante DQ Glasparel – 6 mm – Kleur Chiffon – Gat ca. 1 mm
Artikelnummer: Kantoor A-144 Overzicht30 x Transparante DQ Glasparel – 6 mm – Kleur Chiffon – Gat ca. 1 mm
Deze set van 30 transparante DQ glasparels van 6 mm in de kleur Chiffon is perfect voor wie houdt van sieraden met een zachte en frisse uitstraling. De subtiele lichtgele tint doet denken aan voorjaarsbloesem of het eerste ochtendlicht, en geeft een vriendelijke glans aan elk ontwerp.
Door het compacte formaat zijn deze kralen uitstekend te gebruiken in fijne armbanden, oorbellen of als tussenkraaltje in kettingen. Ze combineren prachtig met pasteltinten, ivoor, zachtgroen of roze en zijn ook ideaal voor sieraden met een natuurlijke of romantische uitstraling. Het rijggat van ca. 1 mm maakt ze geschikt voor diverse rijgmaterialen zoals elastiek, nylondraad of staaldraad.
Inhoud: 30 stuks
Formaat: ca. 6 mm
Kleur: Chiffon (lichtgeel)
Materiaal: DQ glas, transparant
Rijggat: ca. 1 mm
Toepassingen:
– Ideaal voor subtiele armbandjes of oorbellen
– Mooi als zachte kleurtoevoeging in lente- of bruidssieraden
– Goed te combineren met parels, acrylbloemen of rocailles
– Perfect voor pastelkleurige ontwerpen
Weetje: De kleur geel wordt vaak geassocieerd met optimisme, licht en levendigheid – eigenschappen die deze kralen letterlijk en figuurlijk in uw ontwerp brengen.
Een zachte, veelzijdige glasparel die zich moeiteloos laat combineren in allerlei stijlen!