20 x Afrikaanse houten kralen bewerkt 15 x 16 mm – gat ca. 3~4 mm – handbeschilderd
Artikelnummer: Stelling M-22 artikel 1-00 Overzicht20 x Afrikaanse houten kralen bewerkt 15 x 16 mm – gat ca. 3~4 mm – handbeschilderd
Deze Afrikaanse houten kralen zijn met de hand bewerkt en beschilderd, waardoor elke kraal een uniek karakter heeft. De warme natuurlijke tinten en traditionele patronen geven uw sieraden een authentieke, etnische uitstraling. Perfect voor het maken van armbandjes, kettingen, sleutelhangers of decoratieve accessoires met een ambachtelijke en natuurlijke look.
Instructies en tips
Gebruik deze bewerkte houten kralen op waxkoord, leerkoord of katoenkoord. Dankzij het ruime rijggat van ca. 3–4 mm zijn ze eenvoudig te verwerken, ook met dikker draad of macramékoord. Combineer de kralen met metalen kralen, bedeltjes of glaskralen om extra diepte en contrast in uw ontwerp te brengen. Bewaar de kralen droog om de handbeschilderde patronen en het hout mooi te behouden.
Eigenschappen
Materiaal: hout (bewerkt en handbeschilderd)
Afmetingen: 15 x 16 mm
Gat: ca. 3~4 mm
Vorm: rond / licht ovaal
Kleur: mix van natuurlijke tinten
Herkomst: Afrika
Inhoud: 20 stuks
Bekijk ook onze andere bewerkte houten kralen en handbeschilderde Afrikaanse kralen om uw sieradenontwerp compleet te maken.





