1 x Be Charmed bedel – cloisonné ruit – wit/zilverkleur met rhodiumlaag – ca. 29 x 8 mm – groot gat ca. 4 mm (nikkelvrij)

Artikelnummer: Stelling A bak 30
Artikel 53 van 332
€ 3,95 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Be Charmed bedel – cloisonné ruit – wit/zilverkleur met rhodiumlaag – ca. 29 x 8 mm – groot gat ca. 4 mm (nikkelvrij)

Deze elegante Be Charmed bedel is uitgevoerd in een slanke ruitvorm met verfijnde witte cloisonné details en een glanzende zilverkleurige afwerking met rhodiumlaag. De bedel meet ca. 29 x 8 mm en is voorzien van een royaal rijggat van ca. 4 mm. Dankzij de rhodiumlaag blijft de bedel mooi van kleur en is hij beter bestand tegen slijtage. De bedel is uiteraard (nikkelvrij) en dus prettig te dragen.

De combinatie van glans, kleur en vorm maakt deze bedel tot een echte blikvanger in uw zelf gemaakte sieraden.

Toepassing en inspiratie

Perfect voor een stijlvolle pandora-style armband, als hanger aan een ketting, of als decoratief detail in een sleutelhanger. Ook prachtig als persoonlijk accent in een cadeautje voor een vriendin of een herinneringssieraad.

Tips en combinaties

  • Combineer met andere Be Charmed kralen, edelsteen kralen of glaskralen kopen.

  • Te verwerken op leren koorden, dikke kettingen of rubberbandjes.

  • Prachtig in combinatie met zilverkleurige tussenstukken en bedels.

Laat uw sieraden stralen met deze stijlvolle cloisonné Be Charmed bedel. Verkrijgbaar bij ’t Kralenstulpje – uw vertrouwde sieraden webshop Nederland voor veilig kralen bestellen, sieraden onderdelen en alles om zelf sieraden te maken!

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2025 kralenstulpje.nl | sitemap | rss

Menu