Magneet sluiting column 18K Goldplated 12 x 6mm oogje 1,8mm (Nikkelvrij)

Artikelnummer: Stelling C-19 Bak 4
Artikel 10 van 66
€ 1,99 (inclusief btw)
Voorraad 38 stuks
Overzicht

Magneet sluiting column 18K Goldplated 12 x 6mm oogje 1,8mm (Nikkelvrij)

Magneetsluiting Column – 18K Goldplated – 12x6mm – Oogje 1,8mm (nikkelvrij)

Een stijlvolle afwerking voor uw sieraden? Deze column magneetsluiting met 18K goldplated coating geeft uw armband of ketting net dat extra luxe gevoel. De sluiting heeft een strak cilindervormig ontwerp van 12 x 6 mm en is voorzien van een oogje van 1,8 mm, perfect geschikt voor het bevestigen van fijne ketting of draad met jumpring of knijpkraal.

De krachtige magneet zorgt ervoor dat de sluiting stevig dicht blijft zitten, maar u kunt hem toch gemakkelijk openen en sluiten zonder gedoe. En het mooiste? Deze sluiting is nikkelvrij, dus vriendelijk voor de huid en prettig in gebruik.

Afmetingen:
Lengte: 12 mm
Diameter: 6 mm
Oogje: 1,8 mm
Materiaal: 18K goldplated, nikkelvrij

Weetje: Magneetsluitingen zijn niet alleen handig, maar ook duurzaam – ze sluiten vaak honderden keren zonder hun kracht te verliezen.

Combineer deze sluiting bijvoorbeeld met fijne glaskralen of natuursteen kralen voor een stijlvolle armband of ketting met een moderne uitstraling.

 

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2025 kralenstulpje.nl | sitemap | rss

Menu