-50%

10 x Mixkoorden van organza lint en waxkoord – met sluiting en verlengketting ca. 50 cm (in bestelling)

Artikel 1 van 257
€ 9,99 € 4,99 (inclusief btw)
Het artikel is uitverkocht.
Overzicht

10 x Mixkoorden van organza lint en waxkoord – met sluiting en verlengketting ca. 50 cm

Deze set van 10 sieradenkoorden bestaat uit een willekeurige mix van kleuren organza lint gecombineerd met waxkoord. Elk koord is voorzien van een handige sluiting en verlengketting, zodat het meteen klaar is voor gebruik. Met een lengte van ongeveer 50 cm zijn deze koorden perfect voor het maken van eigen hangers, kettingen of herinneringssieraden

Let op: het hoeven geen 10 verschillende kleuren te zijn, het kunnen ook dubbelele kleuren zijn.

De zachte uitstraling van het organza lint in combinatie met het stoerdere waxkoord maakt dit een veelzijdig basisproduct voor allerlei stijlen. U ontvangt een mix aan kleuren (deze zijn niet zelf te kiezen), wat zorgt voor een leuke variatie in uw sieradenprojecten.

Instructies en tips

  • Rijg eenvoudig een mooie bedel, hanger of edelsteen kraal aan het koord voor een snelle, stijlvolle ketting.

  • Combineer met onze kralenkapjes, oogjes of tussenstukken voor een persoonlijk ontwerp.

  • Gebruik ook als basis bij een workshop sieraden maken met kinderen of als sieraad cadeau voor vriendin.

Eigenschappen

  • Aantal: 10 stuks

  • Lengte: ca. 50 cm (excl. verlengketting)

  • Sluiting: karabijnslotje met verlengketting

  • Materiaal: organza lint & waxkoord

  • Kleur: gemixte kleuren, willekeurig geleverd (niet selecteerbaar)

Een vrolijke, complete set om direct aan de slag te gaan met zelf sieraden maken. Voeg deze mixkoorden toe aan uw winkelwagen en ontdek de mogelijkheden met de vele sieraden onderdelen van ’t Kralenstulpje. Altijd veilig kralen bestellen bij een vertrouwde sieraden webshop Nederland!

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2025 kralenstulpje.nl | sitemap | rss

Menu